Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Mountain Sunbeam

Drake Mountain Sunbeam

Vánoce 2016

 

 

Jaro 2015

"Puberta s Dráčou háže pěkně. Kromě toho, že se dlouze rozmýšlí, jestli má poslouchat, a pak se rozhodne, že snad raději ani ne, s ním máme velmi zajímavé zážitky. Například minulý týden nadšením z přineseného nákupu tak poskakoval, až pacinkou otočil kolečkem u sporáku a my jsme to bohužel zaznamenali až v okamžiku, kdy začaly z plastové nádoby šlehat plameny.

Jinak se má Dračík fajn, oblíbil si nosit na přivítanou lidem boty, clapká kolem příchozích a vehementně dává najevo, že něco má a krásně se u toho celý natřásá. Musíme se také pochlubit, že nožičku na čurání zvedáme ukázkově, někdy až tolik, že nás druhá nožička neudrží a poskakujeme po ní, abychom udrželi balanc, než dočuráme. Drak je prostě drak!"

... rád "lovím" ponožky (stejně jako máma) ...  

                ...velké vítání ...           

 ... a procházka s paničkou ...

   

 

Moje první Vánoce

"... mám nového kamaráda Huga, pomáhal jsem postavit stromeček a dostal jsem zimní nepromokavou vestičku (zatím jsem nesvolil k vyfocení), velikánskou kost a pískátko z Vídně, ponožky na kousání až z Londýna, známku se svým jménem a nový polštářek do své slůje..."

            

 

 

 

 

 

 

Listopad

"Jsem už velké "miminko", vážím 14,4kg. Venku miluji šišky a klacky a doma se rád předvádím s plyšáky a pískacími hračkami. Ze všech hraček mám nejraději plyšového draka a polštář s hlavou medvěda." 

 

 

... a starší fotky ... 

 

Seznamování ...                                   "Dračí koutek"

  

... chrupec                                    i s paničkou ...

 

 Pomocník v kuchyni... 

   

"Dračí je opravdový drak, když ho chytne hrabací amok nebo řádí doma, jdou mu z pusinky plameny. Je to ale náš miláček a je s ním sranda."

                                   

 

Dnes mám 4 měsíce, dostal jsem nový obojek s kostičkami, 2 obrovské pytle mých milovaných granulek, hromadu botiček, uzlíků a kostiček z buvolí kůže (miluji jejich rozmotávání) a krabice je taky dobrá !

 

Moje lehátko

 

 

6 měsíců

 

                                                                

 

 

 

TOPlist